Dzieci podczas zajęć w naszym przedszkolu Dzieci podczas zajęć w naszym przedszkolu

Grupy wychowawcze i wychowawcy

Grupa niebieska (od 2 – do 2,5 roku życia)

s. mgr Efrema Gutmańska OSB

s. mgr Dobrawa Piaścik OSB

p. mgr Aleksandra Borowicz

Grupa zielona (od 2,6 – do 3 roku życia

s. lic. Łucja Figiel

p. lic. Agnieszka Kowalska

Grupa czerwona (4-latki)

s. mgr Justyna Góral OSB

p. mgr Katarzyna Brenk

Grupa różowa (5-latki)

s. mgr Ewelina Łuć OSB

p. mgr Katarzyna Brenk

Grupa Morska

W grupie Morskiej odbywają się dwa razy w tygodniu zajęcia z języka angielskiego prowadzone przez mgr Martę Przyłucką, lektora j. angielskiego ze Szkoły Well i zajęcia z religii prowadzone przez mgr s. Jordanę Tymińską OSB.

Ponadto dzieci w ramach programu nauczania korzystają z zajęć rytmiki prowadzonych przez p. mgr Marię Radecką i gimnastyki prowadzonej przez nauczyciela wf-u mgr Katarzynę Brenk. Dzieci mogą korzystać z płatnych zajęć dodatkowych, takich jak taniec, j. angielski, terapia logopedyczna.

Od maja br. w przedszkolu funkcjonuje koło plastyczne z elementami arteterapii, mające na celu wspieranie dzieci na różnym etapie osobistego rozwoju poprzez dobór zróżnicowanych technik artystycznych i rozwój twórczego myślenia.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 maj 2014 14:57