Dzieci podczas zabawy w naszym przedszkolu Dzieci podczas zabawy w naszym przedszkolu

Zapisz malucha – wychowaj zucha

Przyjmujemy zapisy do następujących grup wiekowych:

• grupy niebieskiej żłobkowej od 2 – do 2,5 roku życia
  • grupy zielonej od 2,6 – do 3 roku życia
  • grupy czerwonej 4 latków
  • grupy różowej 5 latków

W sali morskiej odbywają się zajęcia dodatkowe.

Dobro i bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój powierzonych nam dzieci jest priorytetem w naszym przedszkolu.

Celem działalności wychowawczej jest zawsze troska o pełny i harmonijny rozwój dziecka. Wspieramy Rodziny w integralnym rozwoju ich dzieci w oparciu o chrześcijański system wartości poprzez wychowanie dzieci do miłości Boga, siebie, drugiego człowieka i świata.

Działalność Przedszkola Sióstr Benedyktynek Misjonarek w Gdańsku – Brzeźnie swoim początkiem sięga roku 1972.  Wówczas funkcjonowało jako „Przechowalnia dla dzieci Rodziców Pracujących”. Pierwszą wychowawczynią i zarazem dyrektorką placówki była S. Wenancja Rejmus.

Zapoznaj się z naszymi zasadami wychowania, opisem przedszkola, regulaminem przedszkola

Zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola, chętnie pokażemy warunki w jakich wychowują się przedszkolaki i odpowiemy na wszelkie pytania.

W razie podjęcia pozytywnej decyzji prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia.

Ostatnio zmienianyśroda, 14 maj 2014 14:52