ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!

Zadzwoń, wyślij formularz lub napisz maila.

W Benedyktynku Wasze dziecko otrzyma opiekę na najwyższym poziomie. Zapewniamy opiekę doświadczonych pedagogów i sprawdzony program wychowania oparty na tradycyjnych wartościach. Gorąco zapraszamy!

PRZEDSZKOLE

Przedszkole realizuje cele i zadania określone w podstawie programowej wychowania przedszkolnego oraz według zasad i wartości chrześcijańskich głoszonych przez Kościół Katolicki.

ŻłObek

Zadaniem wspólnoty wychowawczej Żłobka jest podejmowanie wszelkich działań mających na celu angażowanie środowiska dziecka, nauczycieli i rodziców, do podejmowania i realizowania wspólnych inicjatyw zmierzających do integralnego wychowywania dzieci.

W sprawie zapisu prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:30

Następnie zaprosimy Państwa na spotkanie, aby poznać się wzajemnie, obejrzeć naszą placówkę i omówić szczegóły przyjęcia dziecka.

Zadzwoń! 505 196 765

Wyprawka do żłobka

Prosimy o przygotowanie dla dziecka wyprawki i dostarczenie jej do Żłobka przed pierwszym przyprowadzeniem dziecka.

• Chusteczki suche: 2 opakowania we wrześniu, na początku każdego kolejnego miesiąca 1 opakowanie
  • Chusteczki mokre: 2 opakowania we wrześniu, na początku każdego kolejnego miesiąca 1 opakowanie
  • Ubranka na zmianę
  • Kapcie na zatrzask lub rzepy
  • Pampersy zapinane z boku na rzepy
  • Smoczek (jeśli dziecko używa)
  • Butelkę do picia / kubek
  • Kołdra mała / śpiworek / kocyk, poduszka
  • Prześcieradło (wymiary leżaków: 140 cm x 60 cm)
  • Mydło do rąk w dozowniku
  • Ręczniki papierowe
  • Ryza papieru białego
  • Ryza papieru kolorowego
  • Teczka A4
Wyprawka do PRZEDSZKOLA

Prosimy o przygotowanie dla dziecka wyprawki i dostarczenie jej do Przedszkola przed pierwszym przyprowadzeniem dziecka.

• Ubranka na zmianę
  • Kapcie na zatrzask lub rzepy
  • Kołdra mała / śpiworek / kocyk, poduszka (grupa Muszelek)
  • Prześcieradło (wymiary leżaków: 140 cm x 60 cm) (grupa Muszelek)
  • Mydło do rąk w dozowniku
  • Ręczniki papierowe
  • Ryza papieru białego
  • Ryza papieru kolorowego
  • Teczka A4

Porady dla rodziców

Porady dla rodziców, którzy kierują swoje dziecko do naszego Żłobka/Przedszkola

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Dane osobowe są podawane dobrowolnie przez rodziców zgłaszających dziecko do procesu rekrutacji. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora zgodnie z Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (tzw. RODO). Więcej – kliknij tutaj.

Twoje imię i nazwisko*

Imię i nazwisko dziecka*

Data urodzenia dziecka (w formacie DD-MM-RRRR)*

Imię matki*