Miś Benek

Miś Benek to nasz wspólny Przyjaciel, który bardzo lubi odwiedzać Wasze Rodziny i bawić się z Dziećmi. Pluszak ma zawsze ze sobą plecak, w którym jest jego najcenniejszy SKARB – SŁOWO BOŻE. Codziennie kiedy Miś jest w naszym domu, wraz z Dzieckiem, a może nawet całą rodziną, czytamy mu wybrany fragment z Pisma Świętego. Celem tej akcji jest głębsze poznawanie i pokochanie SŁOWA BOŻEGO, zwłaszcza przez Dzieci. Benek w swoim plecaku ma również swój pamiętnik, w którym rodzina goszcząca Misia robi pamiątkowy wpis z datą. Można również napisać, która historia biblijna zrobiła na Dzieciach największe wrażenie lub opisać ciekawą przygodę, którą Dzieci przeżyły ze swoim pluszowym Gościem. Mile widziane są również zdjęcia, naklejki lub rysunki.

Lectio DivinaMiś Benek